wtorek, 2 października 2012

Zakręty losu - Agnieszka Linga Łoniewska

Serdecznie zapraszam Was do lektury cyklu "Zakręty losu" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, który wyjdzie 17 października nakładem wydawnictwa Novae Res.
Agnieszka jest świetną blogerką i jeszcze lepszą pisarką, więc z przyjemnością polecam Wam lekturę tej trylogii!A oto krótka informacja o każdej z książek:

-->
Zakręty losu

Zakręty losu to książka o miłości pierwszej, nieoczekiwanej i niezwykłej.
Jej  siła jest tak wielka, że odmienia ludzi i zdarzenia. I chociaż prowadzi do zbrodni, odkrywa przed bohaterami blask wielkiej namiętności... Katarzyna rozpoczyna życie w nowym otoczeniu, rodzinie, wśród nieznanych sobie miejsc i osób, gdy nagle pojawia się On… Trochę bojąc się nadchodzącej namiętności i odczuwając wcześniejsze rozterki już wie, że będzie w to brnąć. Czuje, że zaczyna jej na nim zależeć… i to bardzo. Krzysztof od początku wiedział, że z nią to będzie coś innego. Zastanawiał się nad swymi uczuciami i odkrywał w sobie coraz większe pożądanie. Nie przypuszczał, że ta miłość zupełnie odmieni jego życie… 
Zakręty losu to poruszająca opowieść o młodości uwikłanej w wybory, które odmienić mogą niejedno życie. Czy wiara w potęgę miłości zdoła uchronić bohaterów przed trudnościami, jakie niesie los? Czy ich marzenia o wspólnym życiu mogą się ziścić?
 

-->
Zakręty losu-Braterstwo krwi
Kontynuacja pierwszej części trylogii o braciach Borowskich. Opowieść o tym, że honor, rodzina i miłość są w stanie walczyć nawet z największym zagrożeniem.

Katarzyna i Krzysztof po otrzymaniu mafijnego ostrzeżenia starają się żyć normalnie. Lecz przecież mafia nie wybacza i nie zapomina. I wkrótce mecenas Krzysztof Borowski otrzyma propozycję nie do odrzucenia. Ale wówczas brat marnotrawny-Lukas, powróci. Aby zmierzyć się z dawnymi pobratymcami, a obecnie wrogami, aby rozliczyć przeszłość i dokonać zemsty. Lecz nie wie, że na swojej drodze spotka kogoś jeszcze. Ją. Kobietę po przejściach, potrzebującą pomocy. Czy odnajdzie w sobie resztki człowieczeństwa?  I czy Lukas potrafi naprawdę kochać?

Zakręty losu-Braterstwo krwi, pasjonująca opowieść o odkupieniu win, braterstwie i wielkiej miłości. Bo każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę. Czasami ostatnią.-->
Zakręty losu-Historia Lukasa

Ostatnia część trylogii o braciach Borowskich opowiada o życiu Łukasza „Lukasa” Borowskiego. Gangstera, handlarza, mordercy, lecz również ukochanego syna, brata i męża. To wycieczka w przeszłość do czasów, gdy Lukas stawiał swoje pierwsze kroki „na mieście”, aż w końcu stał się jednym z najważniejszych ludzi mafii, świadkiem koronnym i odkupicielem własnych win.
Bo za winy trzeba płacić.
Błędy naprawić.
Złe postępki zamienić na dobre.
Bo ja jestem Lukas. Prosty chłopak z miasta. O gorącym sercu i zimnym spojrzeniu.
I zawsze spłacam swój dług.
Moje życie dopiero się zaczęło.
A dług pozostał jeszcze niespłacony...
Porywająca, wstrząsająca i wzruszająca opowieść człowieka, który przeżył wiele, widział prawie wszystko i potrafił równie mocno kochać, co nienawidzić.


6 komentarzy:

 1. Również czuje wielki sentyment do twórczości tej autorki i czekam z niecierpliwością na trzeci tom serii ,,Zakrętów losu'', bo drugi już miałam okazje czytać i jest fenomenalny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie podobają mi się te okładki, wolę poprzednie. Póki co mam za sobą pierwszą część i cóż tu dużo mówić, jest wspaniała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w planach inną książkę tej Autorki, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Te okładki są trochę tandetne :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno przeczytam tą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie szukam jakiejś odmiany od thrillerów, których już mam delikatny przesyt. Zastanawiałam się nad jakimś romansem, może akurat sięgnę po jedną z tych części :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sięgnę. Choćby dla samych okładek, od których nie mogę oderwać już wzroku!

  Pozdrawiam,
  Iwi (http://blask-ksiazek.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń